Herkimer Elmas Kuvarsı

Herkimer Elmas Kuvarsı

 

Elmas kuvarslar, kuvars dünyasının nadide parçalarındandır. Bir herkimer kuvarsının oluşumu yaklaşık olarak 500 milyon yıl sürer. O yüzden yeryüzünün yaşlı ruhlarındandır. Doğal olarak ufak ve çift uçlu şekilde oluşurlar. Elmas ile aynı enerjiyi taşıyan tek mineraldir. Genel olarak herkesin kullanabileceği bir taş olmasının yanı sıra, enerjisi yüksek ve bu enerjilere uyum kabiliyeti olan insanlar tarafından daha verimli ve çeşitli amaçlar için kullanılabilir. İlk kez kullananlarda baş ağrısı yapmasının sebebi bundandır. Birkaç günlük çalışma ve çakra dengeleme pratiği ile taşla uyumlu olmak herkes için gayet kolaydır. Tüm çakraların titreşimini arttırır ve bazen mucizevi denecek etkilere sebep olabilir.

Her çeşit ruhsal çalışmada kullanılabileceği gibi bazı özel alanlarda daha etkin olduğunu söyleyebilirim. Rüyalar ve rüya çalışmaları, geçmiş yaşam çalışmaları, telepatik iletişim ve ruhsal rehberlerle çalışma konusunda tartışmasız en güçlü taşlardan biridir.

Vücudun kullanılabileceği ışık enerjisi miktarını arttırarak iyileşmeyi hızlandırır ve şifacılık yeteneklerini gözle görülür bir şekilde arttırır. Her tür terapiyle uyumlu şekilde kullanılabilir.

Fiziksel olarak bağışıklık sistemini destekler, yorgunluğun, stresin, bitkinliğin ve hastalıkların önlenmesinde yardımcı olur. Toksinlerin vücuttan atılmasını destekler. DNA / RNA üzerinde olumlu etkileri olduğu söylenmektedir.

Çok güçlü koruyucu bir taştır. Aurayı destekler. Üzerinde taşıyan kişiyi ya da herhangi bir mekana konduğunda o mekanı tüm negatif enerjilerden korur ve ışıktan çok güçlü bir koruma alanı yaratır. Bu açıdan derin şifa çalışan veya çok fazla insanla iletişim kuran kişiler için önerilen bir taştır.

Enerjisel anlamda güçlü bir dengeleyicidir ve hatta kundalinin yıkıcı yükselişini dahi dengelediği bilinmektedir. Bu açıdan ruhsal olarak hayatınıza denge getirecektir.

Henüz Yorum Yapılmamış

Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacak.